Ponowny przeszczep szpiku kostnego

witam , mam dosyc zlozone pytanie a mianowicie : czy moge byc dawca szpiku dla mojej siostry ktora juz raz miala odemnie przeszczep, teraz ma reemisje choroby. Jakie ma szanse na przetrwanie , ma ostra bialaczke

To skomplikowana procedura i istotny jest powód wykonania kolejnego przeszczepu. Myślę,że siostra ma nawrót, że już nie jest w remisji, to miał Pan na myśli. Proszę rozmawiać na temat szczegółów z hematologiem.