Ostra białaczka limfoblastycza i biegunka

U mego taty /75 lat/stwierdzono ostrą białaczkę limfoblastyczną,poszedł do szpitala z zapaleniem płuc,które wyleczono,ale pojawiła się biegunka i nie mógł iść na dalsze leczenie,teraz biegunka ustała,dostał koncentrat krwi,jest mała poprawa.Moje pytanie brzmi czy są jakieś szanse czy szykować się na najgorsze?

Białaczka limfoblastyczna to poważne rozpoznanie, proszę rozmawiać z lekarzem prowadzącym, z pewnością odpowie Państwu na wszystkie pytania aktualnie związane z Pana ojcem.