Przeciwwskazania do zrobienia tatuażu po przebytej białaczce

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć czy po przebytej białaczce są jakieś wielkie przeciwwskazania aby zrobić sobie tatuaż? Chorowałem na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Leczenie zakończyłem ok 12 lat temu bez potrzeby przeszczepu. Po zakończeniu leczenia przez te 12 lat nie miałem żadnych niepokojących dolegliwości. Pozdrawiam.

nie ma takich badań naukowych-nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Wszystko może Pan zrobić na własną odpowiedzialność!!! zż