Możliwość ciąży mimo występowania miesięcznego krwawienia

witam, 10. 11 współżyłam (stosunek w prezerwatywie), miałam dni płodne. Okres pojawił się w terminie, był chyba mniej obfity niż zazwyczaj, ale trwał około 4 dni, miałam skrzepy, pod koniec miał brązową barwę. Ale już przed okresem zaczęłam odczuwać nudności, praktycznie przez cały dzień i trwają one do dzisiaj. Nie robiłam testu, ale zaczynam się zastanawiać, czy może jednak jestem w ciąży.

Witam! Ryzyko zajścia w ciąże przy prawidłowym użyciu prezerwatywy jest minimalne. Nie można go jednak ze 100% pewnością wykluczyć. Jeśli obawia się Pani że może być w ciąży proszę wykonać test ciążowy.