Możliwość ciąży po pettingu w ubraniu bez wytrysku

Witam. W zeszłym tygodniu uprawiałem przysłowiowy "seks przez ubranie" z dziewczyną, nie miałem wytrysku, lecz zaczął mi się wydzielać ten płyn poprzedzający go. Dodam że po dotknięciu penisa kilka razy dotykałem jeszcze pośladków dziewczyny. Czy jest możliwość zajścia w ciążę. Wiem że może pytanie jest głupie, ale naprawdę chcę mieć pewność, ponieważ nie daje mi to spokoju...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma ryzyka ciąży. Nie powinien mieć Pan zatem powodu do niepokoju.