Petting w ubraniach i brak bezpośredniego kontaktu z miejscami intymnymi a możliwość zapłodnienia

Witam. Już kilka razy uprawialiśmy z dziewczyną petting w ubraniach, ja w majtkach ona w spodenkach i majtkach i zawsze dochodziło do wytrysku. kilka razy moje majtki przesiąkły i nie wiem czy jej ubranie też. Dodatkowo mogliśmy mieć na dłoniach moje nasienie jednak nigdy nie dotykaliśmy po tym jej miejsc intymnych bezpośrednio, lecz ja jedynie w odległości około 3cm od pochwy. Wiem, że nie powinienem się raczej o nic martwić ale jeśli dostanę odpowiedź to będę spokojniejszy. Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku nie ma ryzyka ciąży. Pozdrawiam.