Czy białe obfite upławy moga być oznaką zapłodnienia?

Witam. Przed Wczoraj uprawialam z moim chlopakiem petting w ubraniach. Doszło do wytrysku w jego majtkach. Moj chłopak kilka razy poprowial majtki, nie dotykalam go tam. Po jakims czasie zaczął dotykac mnie w miejscu gdzie znajduje sie lechtaczka. Raz zdarzyło się, że placem dotknął mnie górnej części pochwy, tam gdzie rosną włosy. Mam 18 lat, dziewica, miesiączki mam regularnie, dosc obfite i bolesne. Po 2 dniach nie zmieniło sie moje samopoczucie. Dziś mam białe obfite upławy z pochwy. Robiliśmy to 7 dni przed owulacja czyli nie mialam dni płodnych. Nie doszlo do kontaktów narzadami. On mial jeansowe spodenki, a ja materiałowe spodenki. Podczas dotykania mnie robił to TYLKO PRZEZ MAJTKI. Nie wiem czy mial na reku sperme, załóżmy ze tak, ale wtedy pewnie w małej ilości bo w między czasie o coś wytarl. Mialam majtki dość wilgotne od orgazmu. Czy jest możliwe to ze plemniki przeniknelyby przez majtki i doszło do zapłodnienia? Czy ogólnie plemniki moge przeniknąć przez ubrania? Bóje się ze będę w ciąży.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jest to niemal niemożliwe. Jeżeli chce Pani rozpocząć życie seksualne to warto wybrać się na wizytę do ginekologa i zapytać o sposoby antykoncepcji, które byłyby odpowiednie i akceptowalne dla Pani. Myślę, że zainteresuje Panią ten artykuł https://mamaginekolog.pl/ten-pierwszy-raz/