Ocieranie się o siebie a możliwość ciąży

Witam mam problem wieć chodzi o to że nie uprawialiśmy z dziewczyną sexu ale miedzy jej pośladkami był mój penis nie było ani sexu ani petingu nie było tez wytrysku ale nie wiem czy był płyn ten który sie wydziela przed wytryskiem był mój penis kilka minut miedzy jej pośladkami i się ocieraliśmy.Moja dziewczyna ma bardzo długie po 31 a nawet 34 cykle.Dziś 11.03.2015niby z wyliczeń powinniec byś okres ale jak narazie go nie ma czy mamy sie obawiać ciąży??A do tego zdarzenia doszło 1.03.2015

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw, ryzyko ciąży jest znikome. Dla większego spokoju dziewczyna może wykonać test ciążowy.