Możliwość ciąży po zatorze płucnym po operacji żylaków

Witam,jestem po zatorze plucnym po operacji zylakow ,przyjmuje acenocumarol,czy sa przeciwwskazania do tego aby zajsc w ciaze i czy to jest duze ryzyko.Jestem z okolic Kielc.

Witam. Zator płucny to poważne zaburzenie układu krzepnięcia, jeśli nastąpi pełen powrót do zdrowia to czemu nie, obecnie jednak nie wydaje mi się z uwagi na obniżany czas krzepnięcia. Ciekaw co powie położnik i do niego trzeba skierować to pytanie