Możliwość ciąży przy nadżerce

Witam . Staramy się z mężem od pół roku o dziecko , mam już 3 letniego syna z poprzedniego małżeństwa . Byłam dwa miesiące temu u ginekologa zbadać się i mam nadrzerke która sama się wchłania i powiedział że niema przeciwwskazań żeby się starać o dziecko . Wczoraj miałam dostać miesiączki ale brak , dzisiaj też brak , lecz wczoraj podczas stosunku miałam brązowy śluz i trochę po stosunku . Dodam jeszcze że wczoraj wieczorem robiłam test i wyszedł negatywny . Proszę o pomoc ! Czy to ciąża ?

Aleksander Ropielewski

Z opisu nie wynika, aby była Pani w ciąży. Prosze jeszcze ponownie wykonać test ciążowy za kilka dni, aby się upewnić.