Możliwość ciąży przy zsunięciu się zabezpieczenia

Witam. Kochałam się ze swoim partnerem w dni płodne (14 dzień cyklu) pierwszy raz doszło do wytrysku. Odczekaliśmy chwilę, mój chłopak zmienił prezerwatywę i dokładnie wytarł członka. Po chwili gdy kochaliśmy się jeszcze raz prezerwatywa się zsunęła i została mi w pochwie zaznaczam że udało mi się ją wyciągnąć dopiero na drugi dzień, czy istnieje możliwość bym była w ciąży?? Bardzo proszę o pomoc

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.