Możliwość depilacji laserowej przy padaczce

Witam. Od 3 lat mam padaczkę i w tym czasie miałam tylko dwa napady i od 2 lat się nic nie dzieje. Napad trwa u mnie kilka minut, mam lekkie drgawki. Przyjmuję leki Levetiracetam Teva, dawka 750 dwa razy dziennie. Co jakiś czas wykonuję badanie EEG w którym wynik cały czas jest nie poprawy. Chcę się dowiedzieć czy z padaczką można się poddać depilacji laserowej.

Trzeba sobie zdawać tylko z zagrożenia. Wyładowania świetlne mogą wywołać napad, o ile jest Pani podatna na tego typu impulsy. Ale tego do końca nie wiadomo. Powinna Pani wykonać taki zabieg u profesjonalisty i najlepiej, żeby był w pobliżu lekarz i wszyscy byli świadomi zagrożeń. Chodzi tu o Pani bezpieczeństwo.