Możliwość leczenia kanałowego pokruszonego zęba

witam a czy zab bardzo pokruszony polamany po wypadnietej plombie nad ktorym wystepuje przetoka tez mozna leczyc kanalowo nie wyrywajac

Ząb wymaga dokładnej diagnostyki RTG. Prawdopodobnie będzie można odbudować zęba i leczyć kanałowo na jednej wizycie pod mikroskopem. Po prawidłowym leczeniu przetoka ulegnie wygojeniu a ząb będzie służył przez wiele lat bez problemów.