Możliwość starań o rentę z powodu problemów z nogą

mam problem z kolanem mialem robiona artroskopie i usuniecie wolnych cial chrzastnych wielkosci paznokcia doroslego czlowieka mimo to i tak nie widze znacznej poprawy po dluzszym chodzeniu lub wysilku nadal czuje bol w nodze przeszkadza mi to na internecje czytalem ze jest to nawracajace sie wiec sie martwie bo ile razy to jeszcze bedzie mam pytanie czy majac taki problem z noga mogl bym sie starac o jakas rente lub ewentualnie jakas pomoc z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szanse na uzyskanie renty z takiego powodu są niewielkie. Sugeruję konsultację ortopedyczną w celu kontynuacji leczenia.