Skrót badania TK a możliwość starania o stopień niepełnosprawności lub rentę

Witam.Czy to tylko skrot badania tk ale czy moge starac sie o stopien niepełnosprawnosci lub rente?-cechy wielopoziomowej spondylozy dyskopatii ledzwiowej z uciskiem korzeni nerwowych stenoza kanału l4-l5

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

starać się Pani może, jednak czy Pani dostanie nie mogę odpowiedzieć. Ważne jest aby na komisję wziąć wszystkie wypisy z rozpoznaniami.

Pozdrawiam.