Możliwość stosowania Benzacne 10% i Acne-Derm na trądzik

Czy można stosować razem benzacne 10% i acne-derm na trądzik ? Dotychczas używałem tylko benzacne i zauważyłem poprawę, lecz teraz występuje lekkie nasilenie.

Stosując 2 preparaty jednocześnie nie przyniesie to skutku, a może dojść do podrażnienia skóry, przy nasilonych objawach trądziku polecam konsultację u dermatologa, lekarz dobierze odpowiednie maści z antybiotykiem, być może zaleci wykoannie peelingów medycznych.