Możliwość wystąpienia objawów HIV po 48h

48 h temu uprawiałem seks analny bez zabezpieczenia, miałem otarcie błony wewnętrznej strony napletka, nastąpiły pęknięcia.Od rana boli coś mnie szyja jak dotykam, kaszel trochę dokuczał,i mam szyję opuchnięta troszkę.Ogólnie czuje się ok,wyczuwam chwilowe kłucie ciała jakby ktoś szpilkę wbił i przechodzi.Mogą wystąpić objawy hiv tak szybko?ubieram się dość wiosennie czyli sama bluza głównie i spodnie dresowe.

Piotr Pilarski

Objawy ostrej choroby retrowirusowej pojawiają się pomiędzy 3 a 6 tygodniem od ryzykownego zachowania.

Pozdrawiam.