Bóle gardła i kłykciny kończyste po stosunku analnym

3 dni temu miałem stosunek analny bez zabezpieczenia,błona pod żołędziem uległa pęknięciu. to było nasze drugie spotkanie po 3 miesiącach przerwy,wtedy po jakimś czasie miałem problemy z gardłem witaminy szybko wyleczyły, teraz po 2 dniach zaobserwowałem bolącą szyję i brodę, po 1 dniu ustało, dzisiaj swędzi mnie ciało i czuje ukłucia w ciele jakby ktoś szpilkę wbił,samopoczucie dobre, apetyt dobry,w zeszłym roku miałem kłychciny kończyste i zostały zaleczone. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie .