Możliwość wysypki po zabiegu laserem frakcyjnym CO2

Witam. Czy możliwe jest, aby po zabiegu laserem frakcyjnym CO2, wykonanym w celu usunięcia blizn potrądzikowych, po dwóch miesiącach nastąpił wysyp, nie tylko w miejscu wykonania zabiegu, ale również na innych obszarach(np. czoło, podczas, gdy zabieg wykonywany był na policzkach)?

Działania lasera nie ogranicza sie wyłącznie to miejsca wykonywania zabiegu ale ma tez efekt ogólnoustrojowy dlatego jednoznacznie nie można wykluczyć ani tez potwierdzić związku miedzy zabiegiem a problemem, ktory sie pojawił miesiąc po zabiegu.

Po takim czasie trudno jest wiązać pojawienie się zmian z wykonanym zabiegiem. Nie pisze też Pani jakiego typu są to zmiany, więc trudno określić czy zmiany maja charakter uczuleniowy czy trądzikowy.