Możliwość zamknięcia naczynek laserem przy RZS i leczeniu biologicznym

witam, choruję na RZS i jestem obecnie na leczeniu biologicznym oraz z dawką sterydu 2 mg na dobę. Chciałabym poddać sie terapii laserem -zamykanie naczynek krwionośnych.Czy nie ma jakiś przeciwwskazań w moim przypadku? Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

RZS i przewlekła sterydoterapia nie są bezwzględnymi przeciwwskazaniami do laseroterapii, jednak należy liczyć się z opóźnionym procesem gojenia i większym ryzykiem powikłań niż u zupełnie zdrowej osoby. Koniecznie proszę poinformować o chorobie lekarza medycyny estetycznej, który będzie przeprowadzał terapię.