Czy zamykanie naczynek może zmniejszyć ich ilość?

Witam, czy jeżeli będziemy ciągle zamykać pojawiające naczynka na policzkach to czy w koncu problem ustąpi ( nie będzie już naczynek do zamykania ) ? Czy naczynek w naszej skórze jest nieskonczenie wiele i nawet po ciągłych zabiegach mogą się otwierać ??

Aktualnie nie ma metod zupełnego wyleczenia rozszerzonych naczyń na twarzy/ nosie. Bardzo dobre efekty przynosi seria zabiegów z użyciem lasera gemini. Osoby z predyspozycją do ich tworzenia powinny unikać skrajnych temperatur/ sauny/solarium, które wpływają na szybszy nawrót problemu. Warto chronić skórę stosując kremy z wysokim SPF +50,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel