Możliwość zapłodnienia dzień po owulacji

prawdopodobnie wczoraj nastapila u mnie owulacja, dzis uprawialam stosunek z mezem niestety bez zabezpieczenia, nie chcemy miec jeszcze dzieci. Maz doszedl poza pochwa, od razu poszlam sie umyc i wysikac. jakie jest ryzyko zaplodnienia?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, istnieje taka możliwość. Zalecam ewentualnie wykonanie testu ciążowego. Pozdrawiam