Możliwość owulacji podczas karmienia dziecka

Witam, chciałabym zapytać o możliwość owulacji podczas karmienia dziecka tylko w nocy? Dodam, że nie miesiaczkuje a chcielibysmy z mezem miec juz drugie dziecko, obecnie synek ma 10msc. z gory dziekuje za odpowiedz i ewentualne wskazowki:)

Oczywiście istnieje możliwość owulacji nawet w przypadku laktacji. Oznaką, że wróciły Pani cykle owulacyjne było by jednak pojawienie się miesiączki. Pozdrawiam