Szanse na ciążę w wieku 47 lat

Prosze o porade.nie jestem juz w mlodym wieku,bo mam 47,5lat i z partnerem (44l)bardzo chcielibysmy miec dziecko.oboje nalezymy do par,ktore weszlo po raz kolejny w zwiazek. Oboje mamy wlasne dzieci z poprzednich zwiazkow. Moi chlopcy maja po 19 i 17lat. Chcielibysmy bardzo wiedziec jakie mamy szanse na naszego potomka. Pragne nadmienic,ze staralismy sie o dziecko droga naturalna poprzez rok. Wciaz miesiaczkuje regularnie,choc od od roku sa one mniej obfite i brak galerowtych uplawow.

Przede wszystkim trzeba sprawdzić parametry nasienia partnera i czy ma Pani cykle owulacyjne. W związku z czym powinni się Państwo wybrać do ginekologa. Oczywiście ciąża w Pani wieku jest możliwa. Pozdrawiam