Możliwość zapłodnienia po stosunku

Ostatnia moja miesiączka była 19 , 20 maja do zbliżenia doszło 13 czerwca następnie 16 do 20 . Miesiączkuje dość regularnie . Po stosunku dostałam okres chciałabym wiedzieć czy jest to możliwe by można zajść w ciążę przed okresem?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Dni tuż przed rozpoczęciem się krwawienia miesiączkowego to dni niepłodne. Jest już wiele dni po owulacji. Nie podaje Pani ile trwa Pani cykl miesiączkowy niemniej wystąpienie okresu najpewniej oznacza brak ciąży.