Możliwość zastrzyków z kwasu hialuronowego przy chondromalacji w kolanie

Witam. Mam chondromalacje w kolanie ,lekarz zaproponował mi zastrzyki z kwasu hialuronowego ale w kolanie jest śruba tylko nie wiem z czego ona jest i z tego powodu nie wiem czy można taki zastrzyk podać? Proszę o porade.

Załozona śruba nie jest przwciwskazaniem do stosowania zastrzyków z kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jej nie uszkodzi. Śruba może być jedynie przeszkodą mechaniczna aby podać kwas i wówczas należy precyzyjnie okreslić jej przebieg tak aby ominąć srubę podczas zabiegu.