Możliwość zażywania suplementu Bodymax Plus przy leku Parogen

Witam czy biorąc tabletki Parogen 1x dziennie (rano) moge zazywac również suplement diety Bodymax Plus z zen-szeniem. wiem ze Parogenu z niektórymi lekami czy suplementami lepiej nie stosowac stąd moje pytanie . Dziękuje i pozdrawiam M

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę ustalić stosowanie suplementu z lekarzem prowadzącym który przepisał Pani lek, jezeli się zgodzi może Pani stosować Bodymax.

Pozdrawiam