Czy suplement diety Vitatol wpływa na skuteczność antykoncepcji hormonalnej?

Witam. Biore tabletki antykoncepcyjne juz ponad 2 lata. Chcialabym zaczac stosowac jakies suplementy diety zeny uzupelnic niedobory witamin i mikroelementow. Stad moje pytanie - czy moge stosowac suplementy diety np.vitotal dla kobiet razem z tabletkami antykoncepcyjnymi? Czy nie wplynie to na skutecznosc antykoncepcji?

Dzień dobry,

nie wpłynie to na skuteczność tabletek, ale warto zamiast suplementów skontaktować się z dietetykiem, który wskaże prawidłowy sposób odżywiania się.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga