Czy suplementy w tabletkach można przyjmować razem?

Czy suplementy w tabletkach można przyjmować razem, w tym samym momencie? Mam na myśli witaminy B, D3 i K2.

Witam serdecznie,

nie widzę przeciwwskazań do łączenia wymienionych witamin. Proszę jednak pamiętać że sztuczne witaminy nie przyswajają się dość dobrze i najważniejsza jest odpowiednio zbilansowana dieta.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk