Przez jaki czas można stosować suplementy z witaminami?

Witam, Biorę magnez, witaminę b complex i witaminę d. Jak długo można brać te suplementy i po jakim czasie i na jak długo należy zrobić sobie przerwę? Dziękuję.

Dzień dobry,

witaminę d3 może Pani stosować ciągle w okresie zimowym, aczkolwiek jakakolwiek suplementacja powinna być poprzedzona wynikami badań, które potwierdzają faktycznie niedobór tych składników w Pani organizmie. Analogicznie należy postępować przy odstawianiu suplementów.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga