Możliwość zażywania tabletek musujących na przeziębienie w 14. tygodniu ciąży

Witam chciałabym się dowiedzieć czy mogę zażywać tabletki musujące(rozpuszczalne)APAP PRZEZIĘBIENIE FAST ponieważ straszcnie boli mnie gardło ze w nocy spać nie moge i do tego zatkany nos jestem w 14 tygodniu ciąży a pani w aptece mi sprzedała ten lek i powiedziała że w ciąży można go przyjmować,ponieważ na ulotce przeczytałam ze kobiety w ciąży nie powinny go zażywać i teraz nie wiem co robićProszę o szybko odpowiedz.Dziękuje i pozdrawiam serdecznie

Witaminy w ciąży

Renata GrzechociĹska

Witam.
Może Pani zażywać preparat, w jego składzie jest jedyne pracetamol i witamina C, bezpieczne dla kobiet w ciąży.
Pozdrawiam