Możliwość zszycia pochwy po porodzie

Witam. Mam pytanie po wielu porodach moja pochwa rozciągneła się i nie mam przyjemności z sexu tak jak wcześniej czy jest możliwość zszycia się u ginekologa w prywatnym gabinecie żebym była ciaśniejsza? Jeśli tak to ile taki zabieg kosztuje i jak się do niego przygotować?

Oczywiście jest taka możliwość wykonania takiego zabiegu w znieczuleniu miejscowym, ceny rozpoczynają się od 900zł ale najpierw muszę wcześniej zobaczyć się z Pacjentka by ustalić dokładnie jej preferencje, omówić przebieg zabiegu i okresu gojenia. Należy wcześniej przed wizytą wykonać wymaz z pochwy.