Możliwość zwiększenia elastyczności pochwy

Witam mam problem otoz moje brodawki, otoczki sa prawie takie a czasem jak u mojego meza. Nie wiem co robic bo mam problem hormonalny. Czy pompki by mi cos pomogly na sutki i na brodawki ? * moja pochwa ma 5 cm dlugosci, czy pompka do pochwy oraz sromu zwiekszyla by elastycznosc i rozciagliwosc bo mam problem z tym i sie boje perforacji ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią problemy wymagają oceny specjalisty ginekologa podczas bezpośredniej wizyty.