MRI kręgosłupa szyjnego oraz drętwienie ręki

w wyniku MRI kręgosłupa szyjnego wynik mówi o protruzji krążka mk wielkości 3mm, uciskającej przednią pow. worka oponowego na poziomie c4/5. szerokość kanału kręgowy na w/w poziomie w wymiarze AP wynosi 9,5mm w linii środkowej. drętwnieją mi ręcę zwłaszcza lewa. mam 29lat. co ten wynik dla mnie oznacza? jaka konsultacja jest potrzebna? dziękuję i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania skazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa, które mogą być przyczyną objawów. Wskazana jest wizyta u specjalisty neurochirurga.