Mrowienie odczuwalne na całej długości kręgosłupa

Witam, Jakieś 2 lata temu w okresie zimowym zdretwiały mi nogi. Po prostu czułem tak jakby nie swoja skóre. Po 2-ch m-c było już ok. Rok później zdretwiały mi ręce. Tak samo po kilku m-c ustało. Do tego gdy schylam mocno głowe odczuwam mrowienie na całej długosci kregosłupa. Nogi podczas np. gry w piłkę mam jak z waty. Proszę o radę.

W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, które w tym wypadku powinien przeprowadzić neurolog.
Opisane objawy mogą świadczyć o chorobie.