Mrowienie przy przepuklinie w odcinku lędźwiowym

Rok temu zdiagnozowano u mnie przepukline w odcinku lędzwiowym.Przez rok gdy się oszczędzałam obyło się bez bólu,ale niedawno zaczeły się kłucia w udach,a teraz kłucia,mrowienie i ból stup i rąk.Czy to może b

Witam serdecznie
Możliwe że przepuklina, się zwiększyła ( wcięcie ) proponuje przeprowadzenie ponownie badania aby sprawdzić czy stan nie uległa zmianie i skonsultować się z lekarzem neurologiem możliwe, że występujący ból powiązany jest z uciskiem na nerw .