Mrowienie twarzy przy przemęczeniu

dziendobry..moja corka ma troje malych dzieci, najmniejsze 5 miesiecy (karmi jeszcze piersia) potem 4 i 6 lat..od pewnego czasu skarzy sie na wrowienie twarzy czasem, warga czasem nos, raz ramie..jest przemeczona..teraz martwi sie ze to moze byc cos powaznego..byla u neurologa nie widzial nic co moze byc neurologiczne ale skierowal ja na IRM glowy..badanie krwi podstawowe jest ok...nie ma anemi,moze to byc spazmofilia, brak wapna? wszyscy sie martwimy..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Córka powinna wykonać zalecone badanie. Na podstawie wyniku zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.