Mrowienie w piersiach, mdłości a klimakterium

Witam mam pytanie, okres mi sie spoznial 6 dni dzis jest lekkie plamienie, brzuch boli, zle sie czuje, 11 dc byl stosunek, po 2 tyg.robiona beta_<50, robilam testy w dniu spodziewanej miesiaczki 2 negatywne a 1 wydaje mi sie ze cos tam jest, mam mrowienie piersi czasem niedobrze mi ,mam 44 lata moze to klimakterium?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wydają się wskazywać na rozpoczynającą się miesiączkę. Póki co nie ma zatem powodów do niepokoju. Nieregularność cykli może mieć wiele przyczyn, w tym może być wynikiem rozpoczynającej się menopauzy.