Czy to może być początek klimakterium czy powtórzyć test ciążowy?

chcialam zapytac piec dni po okresie kochalam sie bez zabezpieczenia dnia 28 01 mialam dostac okres nie dostalam do dzis mam 46 lat robilam test i nie wyszlo mi ze jestem w ciazy zadnych obiawów nie mam czy moze to byc juz poczatek klimakterium czy raczej powtórzyc test

Dzień dobry, o menopauzie mówimy, kiedy krwawienie nie występuje przez 12 miesięcy. W Pani wieku miesiączki mogą stać się nieregularne. Proszę zgłosić się do ginekologa, prawdopodobnie zleci badania hormonalne.