Czy test ciążowy Quixx wykonany dwukrotnie jest wiarygodny?

Witam ,mam 22 lata . chcialabym zapytac czy test ciazowy quxx duo zrobiony dwukrotnie z tym ze jeden zrobiony 27 dni po.stosunku a drugi 28 dni po moze byc juz wiarygidny ? Cykle mam 32-33 ,dawniej nawet zdarzalo sie do 35 dni,moesiac temu okres dostalam 12 marca , trwal 4 dni , z tym ze dzien 4 to juz "brudy" . Stosunek mial miejsce 21 marca i z prezerwatywa ,ktora sorawdzilam i.byla ok. Dzis jest 38 d.c i zero miesiaczki ani zadnych objawow tak jak zawsze mialam ok. juz nawet 10 dni przed

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki testów należy uznać za wiarygodne. Z powodu braku miesiączki wskazana wizyta u ginekologa.