Mrowienie w pośladkach i zmiany skórne

Witam! Od jakiegoś czasu odczuwam uciążliwe mrowienie w pośladkach. Szczególnie w nocy, wtedy też ciągle się kręce, bo nie mogę uleżeć w jednej pozycji. Dodam, że w tym miejscu pojawiło mi się dużo krostek- koloru sino-czerwonego. proszę o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Powinna się Pani udać do lekarza rodzinnego lub dermatologa w celu oceny zmian. Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez wcześniejszej oceny.
Pozdrawiam