Na co mogą wskazywać wady u dziecka urodzonego zbyt wcześnie?

witam serdecznie mam dziecko w wieku 14 urodził się jako wcześniak w 31 tygodniu ciąży dziecko jest po opasaniu lewego oka laserach prawego oka jest w poradniach nefrologicznej,imunologicznej ma nawracający krwiomocz od 2007 roku nadal nie ma diagnozy w tym kierunku,do tego ma ubytek włóknisty kości udowej obserwowany w kierunku choroby reumatycznej dziecko przeszło szereg badań nadal nie wiadomo co mu dolega szukam pomocy jakiegoś lekarza który był by wstanie przejzeć dokumentacje dziecka

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza pediatry najlepiej pracującego w klinice pediatrycznej