Na co wskazują takie wyniki echo serca u 32-latka?

Witam, Chciałam zapytac o wyniki echa serca. Lewa Komora WR 52 WS 29, Frakcja wyrzutowa 73%, przegroda miedzykomorowa WR 13 WS 18, tylna sciana WR 11,5 WS 17, prawa komora WR 28. bardzo prosze czy rzeczewiscie mam sie niczym nie martwic ponieważ jeden lekarz stwierdził kardiomiopatie a drugi mowi ze jest wszystko w porzadku, i nie wiem juz co myslec.

Dzień dobry.Nieznacznie jest pogrubiała przegroda międzykomorowa.Na kardiomiopatię to za mały przerost.Nie wiemy jakie ma Pan ciśnienie tętnicze krwi.czy trenuje Pan wyczynowo sport,bo to mogą być przyczyny przerostu mięśnia sercowego.Nie znamy też obrazu EKG-to też jest pomocne.Jeśli się Pan niepokoi proszę zaglądnąc do kardiologa.