Na co wskazują te niekontrolowane ruchy kończyn?

Witam Mam 28 lat cierpię na depresje i zaburzenia lękowe oraz od lat mam przewlekłe bóle głowy a od pół roku mam problemy z pamięcią i nie kontrolowane szarpnięcia koniczyn robiłem rezonans magnetyczny głowy i czy zapis poniżej świadczy od poważnej chorobie? W istocie białej obu półkul mózgu ,zwłaszcza w zakresie płatów czołowych widocznych jest kilkanaście drobnych ognisk hiperintesywnych T2,FLAIR.Największe ognisko wielk. 7mm po str.L przy trzonie ciała modzelowatego .Obraz zmian nie specyficzny -demielnizacyjne/pozapalne/przewlekłe naczyniopochodne?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 1 tygodni temu

Dzień dobry, Pana pytanie wymaga konsultacji neurologicznej, i tam też proszę się skierować. Mam też nadzieję, że przy problemach, które opisał Pan w pierwszym zdaniu (depresja, zaburzenia lękowe) jest Pan pod stałą opieką psychoterapeuty. To niezbędne. Wspomniane przez Pana problemy (pamięć, niekontrolowane szarpnięcia kończyn) mogą mieć swoje źródło (podobnie jak zaburzenia lękowe i depresja) w braku umiejętności radzenia sobie z niepokojem. Trzeba i można się tego w relacji z psychoterapeutą nauczyć, nie odrzucając pomocy leków. Zachęcam do rozmowy z Pana psychoterapeutą, a jeśli Pan takiego nie ma, do poszukania pomocy tego typu. W dziale informacji NFZ dowie się Pan, gdzie to możliwe. Z życzeniami zdrowia.