Na co wskazują wyniki na toksoplazmozę w ciąży?

Witam Bardzo proszę o odpowiedz, jestem w 9 tygodniu ciąży i odebrałam wyniki z toxoplasmozy są następujące: igg 56,3 dodatnie, a igm 0,20 przy normach do 0,9 ujemne, od 0,9 do 0,99 wątpliwe, 1 dodatnie. lekarz zlecił jeszcze awidnosc igg i wyszła 83,32 czyli wysoka. Czy te wyniki są wskazaniem do leczenia.Bardzo proszę o szybką odpowiedz bo wizyte mam dopiero za dwa tygodnie i nie wiem co robić .Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Nie, wyniki nie wskazują na konieczność leczenia. Pozdrawiam!