Na co wskazuje taki wynik MR po ekstrakcji zęba?

Dzień dobry, rok temu miałem wyrywaną prawą górną ósemkę zatrzymaną i zamykane połączenie ustno zatokowe. Chciałbym się dowiedzieć co oznacza wynik rezonansu a mianowicie niewielka zmiana śluzówkowa w zachyłku zębodołowym czy to jest coś poważnego, dodam że jak robiłem tomograf stomatologiczny u dentysty to nic nie mówił by było coś niepokojącego a w rezonansie dostałem taki opis. Bardzo proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 35 LAT 3 tygodnie temu

Zalecałbym, abyś skonsultował wynik rezonansu z laryngologiem lub stomatologiem, który może lepiej ocenić, czy wymaga to dalszych badań lub leczenia. Lekarz będzie mógł ocenić, czy zmiana ta wymaga jakiejś interwencji, czy też można ją jedynie obserwować.

poradnia stomatologiczna Białystok