Na co wskazuje to gęste plamienie?

Dzień dobry, Za 1-2 dni mam mieć okres a od wczoraj mam brązowe plamienie z czymś co wygląda jak gęste skrzepy. Są one dosyć małe. 13 lutego uprawiałam seks z partnerem i znalazł sie we mnie preejakulat. Wzięłam tabletke dzień po w ciagu 12 godzin. Ostatni okres mialam 29.01 i trwał 6 dni a dzień owulacji 11.02 Od 5 dni robie testy ciążowe , wszystkie negatywne. Dzisiaj również zrobiłam i też jedna kreska. Co moze oznaczać to plamienie? Zaczęło sie wczoraj, potem zniknelo, potem znowu sie pojawiło. Dziś jest już częsciej. Dzisiaj cały dzień boli mnie podbrzusze, tak jak przy okresie. Mam objawy PMS, zachcianki pokarmowe. Nie jestem za to senna. Czy to zwiastun okresu czy może cos zwiazanego z hormonami/ciążą?
KOBIETA, 19 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry, proszę w dniu oczekiwanej miesiączki wykonać test ciążowy z krwi,daje on 100% pewność.

Po przyjęcie tabletki "dzień po" we wskazanym przez producenta czasie od odbycia stosunku płciowego uzyskuje się skuteczność antykoncepcyjną na poziomie 85 - 98 %. Co więcej, skuteczność tabletki "dzień po" zależy od fazy cyklu miesiączkowego, w której została użyta.

Do 2010 roku uważano, że plemniki w preejakulacie są martwe lub jest ich zbyt mało, aby doszło do zapłodnienia. Dopiero rok później czwórka brytyjskich naukowców (Stephen R. Killick, Katherine R. Killick, Christine Leary oraz James Trussell) stwierdziła na podstawie zaawansowanych badań, że wydzielina zawiera żywe plemniki,które mogą doprowadzić do zapłodnienia.

Dodatkowo nawet jeśli kobieta ma regularne cykle i potrafi odczytywać sygnału ze swojego ciała,to jedynak nie ma wpływu na czynniki zewnętrzne mające na długość cyklu. Czynniki tymi jest stres, choroby (w tym również przeziębienie), czy stosowane leki. I do końca nigdy niewiadomo,czy dzień owulacji ,jest dniem owulacji,jeśli się niewykonana testu owulacyjnego.

Zapraszam do artykułu:

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/preejakulat-charakterystyka-wydzielanie-ryzyko-ciazy%3famp=1

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/jak-przebiega-cykl-miesiaczkowy%3famp=1

Przyczyn plamienia może być wiele. Proszę zapoznać się z artykułem. Warto udać się na wizytę kontrolną.

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/plamienie-po-stosunku-przyczyny%3famp=1