Na czym polega biopsja piersi?

Dzien dobry chcialabym sie zapytac na czym polega biopsja piersi. Wykryli umnie 3 jakies zmiany chyba torbiela w lewej piersi jak daja znieczulenie w piers czy gdzies na dole prosze o odpowiedz

Sposób wykonania zabiegu i znieczulenia zależy od lokazliacji zmiany w piersi oraz metody wybranej do pobrania materiału. Proszę nie nastawiać się negatywnie do zabiegu, jeżeli jest on niezbędny, należy go wykonać.