Wynik biopsji guza piersi

Witam,prosze o interpretacje wyniku biopsji mammotmicznej: fragmenty szkliwiejacego miazszu piersi. W wyniku jest tylko to jedno zdanie.czy to znaczy,ze material nie zostal pobrany z guza tylko gdzies z miejsca obok? Guz ma nieregularny obrys i nie zostal w calosci usuniety,chce miec pewnosc,ze ten wynik to wynik biopsji guza

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego zabieg. Sądzę że lekarz będzie mógł coś więcej powiedzieć.