Na granicy kwadrantów górnych piersi lewej konglomerat torbieli

Dzień dobry, byłabym bardzo wdzięczna za komentarz dot. poniższej sytuacji: Opis radiologa:"Piersi o budowie gruczołowo-tłuszczowej. Na granicy kwadrantów górnych piersi lewej konglomerat torbieli na obszarze 7,5 x 2,1 cm, największe torbiele śr. 1,1cm, część z obecnością ech wewnętrznych. Wskazane Bacc. Nie wykazano obecności zmian ogniskowych litych. Doły pachwinowe wolne. Wnioski: BIRADS O" Zdjęcie USG: https://forum.abczdrowie.pl/forum-ginekologia/1448154,torbiele-piersi

Piotr Pilarski

Taka rozbudowana struktura na pewno wymaga dalszej diagnostyki aby wykluczyć proces złośliwy. Będzie Pani miała wykonaną biopsję i wszystko powinno się wyjaśnić.

Pozdrawiam.

Konieczne przeprowadzenie dalszej diagnostyki. Najlepiej w ośrodku zajmującym się chorobami piersi. Najprawdopodobniej to nic groźnego, jednak trzeba zastosować się do zaleceń.